وردپـــرس

WORDPRESS

DIVI

WOODMART

JAVASCRIPT

PHP

CSS

وردپرس یک ابزار طراحی و ساخت وبسایت است که بیش از 43% تمام وبسایت‌های موجود در سال 2022 از آن استفاده میکنند. که این یعنی تقریبا نیمی از تمام وبسایت‌های جهان! طراحی سایت وردپرس برای ساخت انواع وبسایت به‌کار میرود. مانند:

 • وبسایت شرکتی
 • وبسایت فروشگاهی
 • وبسایت سازمانی
 • وبلاگ
 • برنامه‌های کاربردی
 • پورتال‌های پیشرفته
 •  و هر نوع وبسایتی که فکرش را بکنید.

ما در استودیو مشکی با استفاده از وردپرس، وبسایتی در اختیار کسب و کار شما قرار میدهیم که بهترین عملکرد را داشته باشد، ترافیک بیشتری جذب کند و در نهایت شما را به اهدافتان برساند.  در مقایسه با کدنویسی دستی، کار با یک آژانس طراحی سایت وردپرس به شما این امکان را میدهد که از مزایای یک سایت بهینه شده، سریعتر و با صرف هزینه‌های بسیار کمتر، بهره ببرید. استودیو مشکی خدمات طراحی سایت وردپرس را با تمرکز بر افزایش رابط کاربری (UI)  و تجربه کاربری (UX) ارائه میدهد؛ وبسایت‌هایی که برای موتورهای جستجو و نیز نگهداری و به روزرسانی عالی هستند.

حال آنکه چرا معتقدیم یک وبسایت وردپرسی برای کسب و کار شما گزینه مناسبتری است؟

انعطاف پذیری در طراحی سایت وردپرس

وردپرس در دستان یک متخصص، پلتفورمی کاملا انعطاف‌پذیر است که میتواند از آن برای خلق هر نوع بصری استفاده کند. در نتیجه زمانی که میخواهید وبسایت شما به لحاظ بصری نیز معرف هویت و ارزش‌های برندتان باشد و طرح آن مختص خودتان باشد، وردپرس با صرف هزینه بسیار کمتری این امکان را فراهم میکند.

سیستم مدیریت محتوا آسان

پلتفورم وردپرس به گونه‌ای طراحی شده است که مدیریت محتوا وبسایت در آن ساده‌تر و شهودی‌تر باشد که این امر نگهداری و به روزرسانی وبسایت را آسان‌تر میکند. همچنین چنانچه وبسایتی نیاز به اپراتور در داخل مجموعه داشته باشد، مانند وبسایت‌های فروشگاهی، به راحتی میتوان نیروهایی از داخل خود مجموعه را برای انجام آن آموزش داد. این مساله در کاهش هزینه‌های پشتیبانی و نگهداری وبسایت شما تاثیر بسیار زیادی دارد.

افزونه‌های قدرتمند وب سایت

وردپرس به عنوان یک ویرایشگر بصری ساده شناخته میشود، اما وسعت قابلیت‌های طراحی سایت وردپرس بسیار گسترده‌تر از این است و این امر از طریق افزونه‌های مختلف در آن فراهم شده است. یک طراح با استفاده از این افزونه‌ها میتواند قابلیت‌های کاربردی و چشم نواز مختلفی را به صورت بهینه و بدون صرف هزینه‌های گزاف برنامه نویسی به سایت شما بیفزاید.

برنامه ریزی برای یک سئو قدرتمند

علاوه بر افزونه‌های عالی سئو وردپرس، این پلتفرم به گونه‌ای طراحی شده است که بهینه سازی سایت شما را برای موتورهای جستجو (سئو) تا حد امکان آسان کند. افزودن کلمات کلیدی، توضیحات جایگزین عکس‌ها و بسیاری امکانات دیگر در یک وبسایت وردپرسی به بهترین نحو انجام میشود که سئو قدرتمندی ایجاد کنند. همچنین مضامین و افزونه‌های وردپرس به‌عنوان تجربه کاربری عالی شناخته می‌شوند که گوگل با رتبه‌بندی جستجوی بالاتر به آن پاداش می‌دهد.

استودیو مشکی- طراحی سایت وردپرسی
استودیو مشکی- طراحی سایت وردپرسی<br />
استودیو مشکی- طراحی سایت وردپرسی - سئو

ســـئو

سئو (Search Engine Optimization) یا همان بهینه سازی برای موتور جستجو، به مجموعه فعالیت‌هایی گفته میشود که در بک‌اند یک وبسایت انجام میشود که آن را برای دیده شدن توسط موتورهای جستجو بهینه کند و در نتیجه در صفحات نتایج جستجو به کاربر نشان داده شود. هرچه وبسایت  شما در نتایج جستجو جایگاه بهتری کسب کند، احتمال بیشتری برای جلب توجه و جذب مشتریان بالقوه به کسب و کار خود خواهید داشت.

در استودیو مشکی ما با تعیین انتظارات و اهداف واقع بینانه در حوزه سئو، از کلیه راه‌های اورگانیک و سالم برای بهبود رتبه سئو استفاده میکینم و هرگز برای رسیدن به اهداف کوتاه مدت و سریع از راه‌‎هایی استفاده نمیکنیم که منجر به جریمه و نمره منفی از سمت موتورهای جستجو شود. در این حالت سایت زمان بیشتری را برای کسب رتبه‌های بهتر نیاز خواهد داشت ولی نتیجه بدست آمده واقعی، ماندگار و معتبر خواهد بود.

مهم است که برای بهبود سئو در یک وبسایت از کلمات کلیدی واقعی و مرتبط با کسب و کار استفاده شود تا وبسایت باعث فریب مشتریان و موتورهای جستجو نشود چرا که این مساله نه تنها به لحاظ اخلاقی صحیح نیست، بلکه باعث اعمال جریمه از سمت موتورهای جستجو میشود. در نتیجه ما همواره زمان زیادی برای تعریف و انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای هر وبسایت را صرف میکنیم و از همان ابتدا در عکس‌ها، متن‌ها و ساخت تک تک صفحات از آنها استفاده میکینم.

به یاد داشته باشید سئو یکی از مهمترین بخش‌های حوزه طراحی وبسایت به شمار می آید که در بهبود عملکرد سایت شما و حصول نتیجه مورد نظرتان بسیار تاثیرگذار است. استودیو مشکی همواره تلاش میکند تا با اطلاع از قوانین و پروتکل‌های روز موتورهای جستجو برای رتبه بندی وبسایت‌ها، بهترین و بهینه‌ترین وبسایت را برای کسب و کار شما طراحی و اجرا کند.

استودیو مشکی- طراحی سایت وردپرسی - سئو

UI / UX

UI و UX دو بخش جدانشدنی در طراحی یک وبسایت خوب و کاربردی هستند و برای داشتن وبسایتی کارآمد استفاده صحیح و مناسب از هر دو آنها لازم و ضروری است. این دو در کنار هم تضمین میکنند که یک وبسایت در عین معرفی کسب و کار به صورت صحیح و مناسب، برای استفاده کاربر هم راحت و دلنشین باشد و روند قیف فروش در آن به درستی انجام شود.

UI

UI  مخفف کلمه User Interface  و به معنای رابط کاربری در یک وبسایت است که به صورت خلاصه طرح گرافیکی آن میباشد. رابط کاربری شامل تمام دکمه‌ها، متن‌ها، تصاویر، اسلایدرها، فیلدهای ورودی متن و دیگر مواردی است که کاربر با آنها تعامل دارد. رابط کاربری همچنین چیدمان صفحه، انیمشن‌ها، هر نوع ریز تعامل و عنصر بصری را که باید طراحی شوند را دربر میگیرد.

UI توسط طراحان گرافیک انجام میگیرد که به زیبایی شناسی اهمیت میدهند. آنها اطمینان حاصل میکنند که رابط کاربری جذاب، محرک بصری و دارای تم مناسب با هدف و ماهیت وبسایت باشد و تک تک عناصر هم از لحاظ ظاهر و هم از لحاظ هدف، متحد باشند.

طراحی رابط کاربری در نشان دادن ماهیت کسب و کار شما، هویت بصری آن و فضای فعالیت شما نقش بسزایی دارد. ما در استودیو مشکی با استفاده از دانش رابط کاربری وبسایت اختصاصی و کاملا مطابق با خواسته‌ها، هویت و ارزش‌های شما را بر اساس طرح کسب و کارتان (بیزینس پلن) طراحی و اجرا میکنیم و در جریان این روند با تعامل موثر و حضوری با شما، اطمینان حاصل میکنیم طراحی‌های انجام شده مطابق با سلیقه و نیاز شما باشد.

UX

 UX مخفف کلمه User Experience و به معنای تجربه کاربری است که نحوه تعامل مخاطب با وبسایت و آسان یا دشوار بودن این تعامل را مشخص میکند. در حالی که طراحان رابط کاربری (UI) تصمیم میگیرند یک وبسایت چگونه به نظر برسد، طراحان تجربه کاربری (UX) مسئول تعیین کننده نحوه عملکرد کاربر در سایت هستند.

طراح UX نحوه ساماندهی و ارتباط همه بخش‌ها با هم را تعیین میکند. چنانچه بخش‌های مختلف یکپارچه به نظر برسند و کاربر برای انجام کاری که مد نظر دارد سردرگم نشود و به راحتی مسیر خود را در سایت پیدا کند، کاربر تجربه کاربری خوبی خواهد داشت. از سوی دیگر اگر ناوبری سایت پیچیده باشد و کاربر در آن گیج شود و نتواند به هدف خود برسد یا برای آن زمان زیادی را صرف کند، تجربه کاربری بدی خواهد داشت.

از فروش بیشتر در یک وبسایت فروشگاهی تا معرفی دقیق خدمات و توانایی‌های یک شرکت، فرقی ندارد که هدف شما از راه اندازی وبسایت چیست؛ این تجربه کاربری است که محقق شدن هرچه بهتر این هدف را فراهم میکند. ما در استودیو مشکی با توجه به خواسته و هدفی که کسب و کار شما دارد، طراحی سایت وردپرسی را به گونه‌ای انجام میدهیم که کاربر به راحتی به هدف تعیین شده برسد و تجربه خوشایندی در وبسایت شما داشته باشد.

استودیو مشکی- طراحی سایت وردپرسی - UI UX
استودیو مشکی- طراحی سایت وردپرسی - UI UX
استودیو مشکی- طراحی سایت وردپرسی - طراحی واکنشگرا

طراحی واکنشــگرا

به زبان ساده، طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو) در وبسایت به معنای اجرای صحیح و بهینه وبسایت در کلیه دستگاه‌ها (موبایل، تبلت، لبتاپ و دسکتاپ) میباشد و بهترین تجربه کاربر در دستگاه‌های مختلف را فراهم میکند. کاربران یک وبسایت ممکن است با هریک از این دستگاه‌ها وارد وبسایت شما شوند که تناسب صفحه، اندازه، رزولوشن تصویر، عمودی و افقی بودن آنها با هم متفاوت است. این بدان معناست که اندازه صفحه، پیکسل ها، سیستم عامل‌ها و موارد دیگر وبسایت همگی باید متناسب با هر دستگاه طراحی و اجرا شوند.

زمانی که طراحی واکنشگرا در یک وبسایت به درستی انجام می‌پذیرد به بهتر شدن تجربه کاربری آن می‌انجامد. این رویکرد پویا، ترافیک بیشتر و تعامل موثرتر مخاطب با وبسایت را باعث میشود که یعنی حرکت به سوی هدف. همچنین بالارفتن تجربه کاربری وبسایت به بهبود رتبه سئو نیز کمک شایانی میکند.

ما در استودیو مشکی با استفاده از طراحی وب واکنشگرا، بهترین UX را برای کسب و کارتان ایجاد میکنیم تا به شما کمک کنیم تا از وب سایت خود بیشترین بهره را ببرید. ما اطمینان حاصل میکنیم که برای مخاطبان مورد نظرتان فارغ از اینکه از چه دستگاهی استفاده میکنند، به بهترین شکل قابل مشاهده باشید.

استودیو مشکی- طراحی سایت وردپرسی - طراحی واکنشگرا

استراتژی و

برنامه‌ریزی دیجیتال

بهتر است با چشم بسته در دنیای دیجیتال حرکت نکنید. دنیای دیجیتال ویژگی‌ها و نیازمندی‌های خود را دارد که میتواند بسیار متفاوت با نحوه عملکرد سنتی یک کسب و کار باشد. از تخصص ما برای روشن کردن راه و اتخاذ بهترین تصمیمات برای کسب و کارتان استفاده کنید. با تکیه بر دانش برندسازی که از شاخه‌های اصلی فعالیت استودیو مشکی است، ما تلاش میکنیم درک درستی از نحوه عملکرد تیم شما داشته باشیم که همان نقطه شروع راه خواهد بود و به ما امکان میدهد راه حل‌هایی به‌روز برای استراتژی وبسایت شما پیشنهاد دهیم. تمام فعالیت‌های ما حول نیازها و اهداف شما انجام میشود و راه حل‌های خلاقانه و مفیدی برای تحقق اهداف شما و فراتر از آن به شما ارائه میدهیم.

فرآیند استراتژی دیجیتال در سه مرحله انجام میشود:

  1- شناسایی نیازهای کسب و کار شما

  برای ارائه راه حل‌های مفید و کارآمد، مهم است که درک کاملی از نیازهای شما داشته باشیم؛ اینکه چه خواسته‌ها و اهدافی دارید. این شناخت طی یک سری جلسات حضوری با حضور شما و تیم ما برای جمع آوری اطلاعات مهم، بدست می‌آید که لازمه حرکت به مرحله بعد فرآیند خواهد بود.

   2- تعریف راه‌حل ها

   پس از شناخت اهداف و نیازهای شما، نکات کلیدی بررسی میشوند که میتوانیم بر اساس آنها تحلیل‌هایی فنی انجام دهیم. تیم استودیو مشکی در این مرحله بر اساس تجربه‌های فنی خود به این سوال پاسخ میدهد که چگونه میتوانید با استفاده از بهترین راه حل ها، ابزار و فناوری ها، به اهدافتان دست پیدا کنید.

    3- ارائه رویکرد

    پس از آنکه راه حل‌های متناسب با بیزینس شما شناسایی شدند، عوامل دیگری از جمله بودجه و زمانبندی باید درنظر گرفته شوند. راه حل‌های ما برای هر کسب و کار متفاوت است و در نتیجه هزینه‌های اجرایی و نیز مدت زمان لازم برای اجرا پروژه‌ها نیز با هم تفاوت دارد. در این مرحله ریز هزینه‌های پروژه و تاریخ اتمام آن را به اطلاع شما میرسانیم که شامل یک سند الزامات عملکردی (تغییرات و زیرساخت‌هایی که در سیستم و بیزینس شما باید انجام شوند)، یک طرح پروژه (اقداماتی که از جانب استودیو مشکی انجام میشوند) و یک پیشنهاد قیمت برای تحویل کامل پروژه خواهد بود

    استودیو مشکی- طراحی سایت وردپرسی - استراتژی
    استودیو مشکی- طراحی سایت وردپرسی - استراتژی
    استودیو مشکی- طراحی سایت وردپرسی - پشتیبانی و نگهداری

    پشتیبانی و نگهداری

    وبسایتِ یک کسب و کار جزو مهمترین دارایی‌ها و سرمایه‌های آن به شمار می‌آید و اهمیت محافظت از سرمایه‌گذاری بر کسی پوشیده نیست. به همین دلیل لحظه شروع به کار وبسایت آغاز مسیر همیشگی فعالیت آن است و برای آنکه وبسایتی کارآمد و پویا داشته باشید، میبایست همواره آن را به روز و سلامت نگهدارید. تیم استودیو مشکی پس از اتمام طراحی سایت وردپرسی شما نیز در کنارتان خواهد بود تا عملکرد آنرا در طول زمان حفظ کنید و در هر مقطع زمانی بسته به نیاز روز، آنرا تغییر دهید.

    وبسایت شما برای ما بسیار مهم است و ماموریت ما پشتیبانی و نگهداری همیشگی وبسایت شما خواهد بود. تیم ما با انجام فعالیت های مختلفی این خدمات را به شما ارائه میدهد، شامل :

    1- امنیت

    ما معتقدیم امنیت یک وبسایت اولین کلید سلامت آن است. ما با نظارت مداوم بر وبسایت شما آنرا در برابر بدافزارها ایمن نگه میداریم.

    2- بک‌آپ گیری

    متخصصین تیم ما با بک آپ گیری حرفه‌ای، محتوای وبسایت شما و اطلاعات روی آن را ذخیره میکنند تا در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی آنها را بازیابی کنند.

    3- به‌روز رسانی

    دیگر نگران به روز رسانی وبسایت خود نباشید. تیم متخصص استودیو مشکی به صورت مداوم به روزرسانی‌های فنی لازم را برای وبسایت شما انجام میدهند.

    4- توسعه

    افزودن امکانات و قابلیت‌های جدید به یک وبسایت، نیازمند تخصص و شناخت دقیق به آن وبسایت و نحوه عملکرد آن است. چنانچه در آینده نیاز به توسعه وبسایت خود داشته باشید، مهندسین تیم ما آن را برای شما به انجام میرسانند.

    5- پویایی محتوا

    در مسیر فعالیت یک وبسایت همواره نیاز به درج مطالب و محصولات جدید و یا اصلاح آنها و بسیاری موارد دیگر، وجود دارد. تیم استودیو مشکی همواره در کنار شما خواهد بود تا علاوه بر عملکرد، محتوای وبسایت خود را نیز به روز نگه دارید و در این راه به شما اطمینان میدهیم که هرگونه درخواست در کوتاهترین زمان و به بهترین نحو انجام شود.

    6- انتقال وبسایت

    وبسایت شما میتواند به یکی از هاست های مورد اطمینان ما انتقال یابد تا نظارت و نگهداری  از آن را هرچه بهتر انجام دهیم  بدون آنکه در این پروسه شما نیاز به انجام کاری داشته باشید. این روند توسط یک متخصص با تجربه از تیم استودیو مشکی انجام خواهد شد. پس نگران هیچ چیز نباشید!

    استودیو مشکی- طراحی سایت وردپرسی - پشتیبانی و نگهداری

    پروژه خود را آغاز کنید!

      اطلاعات اولیه برای شروع پروژه خور را در اختیار ما قرار دهید. خوشحال خواهیم شد با شما در ارتباط باشیم. 

    پروژه جدید - استودیو مشکی- طراحی سایت وردپرس-برندینگ-عکاسی