استودیو مشکی

طراحی وبسایت‌
خلاقــانه و کــارآمد

بازاریابی دیجیتال در دنیای امروز تنها برای شرکت‌های بزرگ نیست، بلکه  لازمه هر کسب و کاری است. ما در استودیو مشکی معتقدیم شما سزاوار رقابت با بزرگترین بازیکنان حوزه فعالیت خود هستید. با صرف هزینه‌ای معقول، برند خود را بیشتر در معرض دید مخاطبانتان قرار دهید و تعامل خود را با آنان و به طبع آن بازگشت سرمایه را افزایش دهید.

 مشتریان امروزی خواهان برقراری ارتباط با برندها هستند و دوست دارند یک برند به نیازهای آنها توجه داشته باشد و نه صرفا فروش بیشتر. در واقع در بازاریابی امروزی سعی بر آن است که در ضمیر ناخودآگاه مخاطبان نسبت به یک برند ایجاد اعتماد کرد. بر همین اساس تلاش میکنیم تا در فعالیتهایمان بین درک انتظارات مشتریان و نیازهای منحصر بفرد کسب و کار شما تعادل ایجاد کنیم.

توانایــی‌ها

متخصصـان خلاق ما
در کنـــار شمــا

ما یک گروه متنوع و چند رشته‌ای از متخصصان بازاریابی، فناوری و گرافیک هستیم که عاشق کارمان هستیم و از فناوری و دنیای دیجیتال برای حل مشکلات کسب و کار شما استفاده میکنیم و نه بیشتر کردن آنها.

ما در استودیو مشکی طراحی UI و UX منحصربفرد, و اجرای وبسایتی بهینه و کارامد بر اساس آن‌ها را هسته مرکزی فعالیت خود قرار داده‌ایم و تلاش کرده‌ایم تا کلیه خدمات دیجیتال مورد نیاز برای شما را به صورت حرفه‌ای در مجموعه خود گرد آوری کنیم.

تیم استودیو مشکی تعامل کامل با مشتریان و توجه به نیازها و سلایق آنان را جزو وظایف اصلی خود میداند. ما در تمام طول مسیر شما را در تصمیم‌گیری‌ها و برنامه‌ریزی‌ها سهیم میکنیم و چون کسب و کار شما را متعلق به خود میدانیم، برای پیشرفت روزافزون جایگاه آن در دنیای دیجیتال متعهد هستیم.

تیم طراحــی و اجرای وبسایت وردپرســی

تیم ما بر اساس ذات کسب و کار و نیاز مخاطبان شما، خلاقانه‌ترین وبسایت را برای شما طراحی و اجرا میکند و همواره شما را با طرح‌ها و افزودن قابلیت‌های بی‌نظیر شگفت‌زده میکنند.

ســـئوکار با تجربه

سئوکار تیم ما از ابتدای طراحی وبسایت و پیش از انتشار آن، بر سئو نظارت میکند و تجربه زیادی در انتخاب کلمات کلیدی و نحوه استفاده از آنها دارد تا اطمینان حاصل کند سئو به صورت اورگانیک بهبود پیدا کند.

تیم IT و نــرم‌افـــزار

تیم IT ما در روند طراحی و اجرای وبسایت شما، بر زیرساخت‌ها و بهینه بودن آن نظارت میکند و بعد از شروع به کار وبسایت نیز همواره با پشتیبانی فنی دقیق آن را در طول زمان به روز و کارآمد نگه میدارد.

تیم حرفـــه‌ای گرافیک

طراحان گرافیک ما در انجام کلیه خدمات طراحی گرافیک، هویت سازمانی، تولید و چاپ، سال‌ها تجربه دارند و خلاقانه‌ترین طرح‌ها را برای هر پروژه ارائه میدهند.

آتلیه عکاســی از محصول

استودیوی عکاسی ما مجهز به انواع نور و تجهیزات عکاسی است که با کیفیت‌ترین عکس‌ها از محصول را ثبت میکند.

متخصص بازاریابـی دیجیتــال

متخصص بازاریابی ما میتواند نقشه راهی دقیق و جامع برای انواع فعالیتهای شما در دنیای دیجیتال ارائه کند تا بهترین نتیجه را بدست آورید.

پروژه خود را آغاز کنید!

  اطلاعات اولیه برای شروع پروژه خور را در اختیار ما قرار دهید. خوشحال خواهیم شد با شما در ارتباط باشیم. 

پروژه جدید - استودیو مشکی- طراحی سایت وردپرس-برندینگ-عکاسی