برندســـازی

برند به معنای ذهنیت و حسی است که یک کسب و کار در ذهن مخاطبانش ایجاد میکند، و تنها به نشان تجاری، هویت بصری و یا طراحی محصول خلاصه نمیشود. بلکه سیستمی منسجم و متشکل از تمام بخش‌ها و فعالیت‌های یک کسب و کار است. به صورت خلاصه، برندسازی فرآیند ایجاد هویتی متمایز برای یک کسب و کار در ذهن مخاطبان است.

 برندسازی در کنار طراحی وبسایت و عکاسی، یکی از شاخه‌های اصلی فعالیت استودیو مشکی میباشد. ما  با ارائه مجموعه کاملی از خدمات در حیطه برندسازی، از انتخاب نام در اولین مراحل تشکیل یک برند، تا کسب جایگاه مورد نظر شما در ذهن مخاطبین در کنار شما خواهیم بود. خدمات ما در این حیطه شامل:

  • مشاوره برای استراتژی برند
  • مشاوره برای انتخاب نام تجاری
  • طراحی نشان تجاری (لوگو)
  • طراحی هویت سازمانی (CI)
  • خدمات طراحی و چاپ بسته بندی
  • مشاوره برای استراتژی بازاریابی دیجیتال

خدمات برندسازی برای جلب اعتماد مخاطبان

هویت برند شما قدرتمندترین ابزار شما در خلق اعتبار برای کسب و کارتان میباشد. با توجه به اینکه هدف آن افزایش آگاهی از برند شماست، باید کاملا به صورت متمرکز و هدفمند عمل کند. از طراحی لوگو و سیستم‌های طراحی و بسته و بندی تا انتخاب لحن مناسب برای تعامل با مخاطبین، ما با افراد کلیدی کسب و کار شما همکاری نزدیکی برقرار میکنیم تا اطمینان حاصل کنیم فعالیت‌های برندسازی ما جوهره کسب و کار شما را در بر میگیرد.

پیشنهادات برندسازی ما به صورت کلی شامل تعریف موقعیت برند، طراحی ظاهر برند و تعریف لحن تعامل با مشتریان میباشد. این روند با شناخت کسب و کار شما آغاز میشود و با ارائه راهکارهای اساسی که کسب و کار شما برای تثبیت در ذهن مخاطبان خود نیاز دارید به پایان میرسد.

چه چیز ما را در این کار توانا میکند؟

برندسازی- استودیو مشکی - تجربه

تجربه

ما با طیف وسیعی از برندهای صنایع مختلف کار کرده‌ایم و تفاوت‌های آنها در تعامل با مخاطبین، سیاست‌گذاری‌های برند و نیازهای آنها را برای دریافت بهترین نتیجه  بررسی کرده‌ایم.

برندسازی- استودیو مشکی - کشف

کشف

ما با برگزاری جلسات حضوری تلاش میکنیم هرچه بیشتر با ماهیت کسب و کار شما، ارزش‌ها، اهداف و نیازهای شما آشنا شویم. بر همین اساس کمک میکنیم برند شما را متمایز از دیگران و کاملا بر اساس کسب و کارتان خلق کنیم.

برندسازی- استودیو مشکی - استراتژی

استراتژی

با تکیه بر اطلاعاتی که در جلسات شناخت کسب و کار شما بدست می‌آوریم، میتوانیم استراتژی جامعی شامل موقعیت و لحن برند تا هویت بصری ارائه دهیم. راهکارهایی که مختص شما و کاملا در راستای هدف شما باشد.

برندسازی- استودیو مشکی - خلاقیت

خلاقیت

خدمات برندسازی ما بر اساس هویت و ارزش‌های شما، و با تکیه بر استعداد هنری و توجه به جزئیات متخصصان استودیو مشکی انجام میگیرد. این خدمات به شما کمک میکند برندی منحصر به فرد و به یاد ماندنی ایجاد کنید.

استراتژی برند

به صورت کلی خلق برند برای یک نام تجاری یک پروسه استراتژیک دقیق است. این پروسه برندسازی، مجموعه گسترده‌ای از فعالیت‌های مختلف را شامل میشود که میتوان آنها را به طور کلی در سه دسته  اصلی جای داد:

ارزش پیشنهادی برند

با برگزاری مجموعه‌ای از جلسات، ما به شما کمک میکینم تا مدل کسب و کار و ارزش پیشنهادی برند خود را روشن، ساده‌سازی و تقویت کنید. این همان چیزی است که شما را از رقبا متمایز میسازد و باعث میشود مخاطب، شما را انتخاب کند. سپس با همکاری یکدیگر پیامی که بهترین تعریف را از برند شما به ذهن مخاطب منتقل میکند را تعریف میکنیم؛ و این یعنی پایه و اساس تمامی خلاقیت‌ها و فعالیت‌هایی که برای برندسازی و توسعه وب به شما ارائه خواهیم کرد. در واقع تمامی فعالیت‌هایی که انجام میشوند در خدمت آن خواهند بود که تصویر مورد نظر شما در ذهن مخاطبان به بهترین نحو نقش ببندد.

هویت بصری

طراحان ما با تکیه بر بینشی که از برند شما بدست می‌آورند، راه‌های مختلفِ خلق هویت بصری برای برند شما را امتحان میکنند. در نهایت هویتی بصری خلق کنند که به بهترین نحو نشانگر ارزش‌های برند شما و موقعیت آن باشد. به یاد داشته باشید هویت بصری برند شما نقش مهمی در تصویر شکل گرفته در ذهن مخاطب دارد. چرا که وحدت بصری، تناسب رنگ و فرم با ماهیت برند و نحوه تصویر کردن مفاهیم، همگی اعتبار یک برند و اثرگذاری آن را به صورت ناخودآگاه در مخاطبان ایجاد میکند.

لحن ارتباط

استفاده از لحن مناسب در برقراری ارتباط با مخاطب باعث میشود پیام شما به درستی منتقل گردد، به یاد ماندنی شود و در مخاطب اعتماد ایجاد کند. ما به شما کمک خواهیم کرد تا لحن مختص خود را ابداع کنید که در ذهن مخاطب طنین انداز باشد و او را برای اقدام مورد نظر شما ترغیب کند.

استودیو مشکی- برندسازی - استراتژی برند
استودیو مشکی- برندسازی - استراتژی برند
استودیو مشکی- برندسازی - هویت برند

نقشه راه برند

پس از آنکه هویت بصری برند طراحی میشود و ارزشها و لحن آن کاملا مشخص میگردد، تمامی آنها در قالب دستورالعمل‌هایی گردآوری و دسته بندی میشوند. این مجموعه به وضوح چگونگی ارتباط و به بکارگیری عناصر ارتباطی و بصری برند را توضیح میدهد. در نتیجه تیم شما را برای ارتقای نام تجاری از طریق لحن و هویت بصری توانمند میکند.

هنگامی که بر سر مسیر خلاقانه خلق برند به یک تصمیم مشترک میرسیم، ما سند دستورالعمل‌های برند شما را ارائه میکنیم. تمام مواردی که کمک میکند برند شما در وبسایت، بازاریابی دیجیتال، رسانه‌های اجتماعی و در کل هر رسانه‌ای که نام تجاری شما در آن ظاهر میشود، برجسته‌تر شود.

این مجموعه جزو سرمایه‌های اصلی برند شما در حرکت رو به جلو خواهد بود. مهم نیست در آینده با استودیو مشکی همکاری داشته باشید و یا هر مجموعه دیگری. این دستورالعمل‌ها نقشه راهی خواهند بود که تضمین میکند فعالیت‌های برندسازی شما در طول زمان نیز انسجام و استحکام خود را حفظ کند.

استودیو مشکی- برندسازی - هویت برند

طراحی و چاپ

بسته بندی محصولات

در دنیای پر از رقابت امروزی بسته بندی تاثیر مستقیمی در فروش محصول شما خواهد داشت. چرا که پیش از آنکه کیفیت محصول شما توسط مشتریان سنجیده شود، این بسته‌بندی آن است که باید تاثیر خود را بر مخاطب بگذارد و او را راضی به انتخاب آن کند. در واقع نوع طراحی، کیفیت چاپ، نحوه درج اطلاعات، رنگ و کلیه ویژگی‌های ظاهری آن در مخاطب اثر گذاشته و با او ارتباط برقرار میکند. از این رو بسته بندی از مهمترین آیتم‌های تبلیغاتی برای یک برند به شمار میرود.

استودیو مشکی با استفاده از متخصصین گرافیک خود، امکان ارائه خدمات طراحی و چاپ بسته بندی برای انواع محصولات را دارد که این خدمات برای کسب و کارهای نوپا و موجود بسیار مفید است. بسته‌بندی اختصاصی شما که کاملا بر اساس هویت بصری برند شما طراحی شده اند, به برند و محصولات شما اعتبار میبخشد. یک بسته‌بندی خوب نه تنها یک تصویر حرفه‌ای از محصول شما ارائه میدهد، بلکه یک نوع تبلیغات  بسیار موثر  در مسیر برندسازی نیز به شمار می آید.

با ما در ارتباط باشید تا اطلاعات کامل‌تری از نحوه طراحی و تولید بسته بندی‌های اختصاصی شما را با توجه به برند و محصول شما در اختیارتان قرار دهیم.

استودیو مشکی- برندسازی - طراحی بسته بندی
استودیو مشکی- برندسازی - طراحی بسته بندی

پروژه خود را آغاز کنید!

  اطلاعات اولیه برای شروع پروژه خور را در اختیار ما قرار دهید. خوشحال خواهیم شد با شما در ارتباط باشیم. 

پروژه جدید - استودیو مشکی- طراحی سایت وردپرس-برندینگ-عکاسی