عکاســی
حـــرفه‌ای

دنیای دیجیتال و

عکاسی محصول

در فضای دیجیتال که امکان معرفی محصول به صورت حضوری وجود ندارد، برای جلب نظر مخاطب و رساندن اطلاعات کامل و مورد نیاز به او، میبایست بسیار دقیق و حساب شده عمل کنید. در این شرایط بی‌شک عکاسی از محصول نقش بسیار مهمی ایفا میکند.

یک عکس مناسب از محصول، تمام ویژگی‌های آن را شامل رنگ، جنس، بافت، زوایای مختلف، عملکرد,  تناسبات و به صورت کلی هر آنچه را که مشتری باید درباره آن بداند را در اختیار او قرار میدهد. در این شرایط میتوان او را با محصول کامل  و به درستی آشنا کرد. در فروشگاه‌های دیجیتال این مساله حتی اهمیت بیشتری نیز پیدا میکند. چرا که یکی از دلایل اصلی مرجوعی کالا در وبسایت‌های فروشگاهی عدم تطابق محصول دریافتی مشتری با تصویر درج شده در صفحه محصول است.

از طرفی شما برای محصولات خود سخت تلاش میکنید و روی آنها سرمایه‌گذاری میکنید؛ پس آنها سزاوار تصویری مناسب و درخور برند شما هستند. در استودیو مشکی از تکنیک‌های عکاسی و سیستم نورپردازی دقیق برای روایت داستان منحصربفرد محصول شما و برجسته کردن تمام اجزا و ویژگی‌های آن استفاده میکنیم تا تصاویری با کیفیت بالا و بهینه برای استفاده در وب ارائه دهیم.

مراحل عکاسی از محصول

هدف ما در ثبت تصاویر زیبا از محصولات ساده است: ایجاد اصالت از طریق تصاویری که با مخاطب ارتباط برقرار میکنند.

یک تصویر عالی به مشتریان کمک میکند تا با محصول شما ارتباط بیشتری برقرار کنند و به شما نیز کمک میکند نرخ تبدیل مخاطب به مشتریانتان افزایش پیدا کند و به اهداف فروش بالاتری دست پیدا کنید. برای دستیابی به این امر، کلیه پروژه‌های عکاسی محصول در استودیو مشکی سه مرحله اساسی را طی میکنند:

عکاسی محصول- استودیو مشکی - شناخت محصول

1. شناخت محصول

ما در جلسات حضوری اطلاعات کامل و جامع درباره هر محصول، بازار آنلاین، مخاطبین بالقوه آن و اهداف تجاری شما کسب میکنیم.

عکاسی محصول- استودیو مشکی - برنامه ریزی

2. برنامه ریزی

متخصصین ما در استودیو مشکی بر اساس اطلاعات کسب شده نحوه نورپردازی، پس زمینه و چیدمان، زوایای مناسب و در کل بهترین راه برای ثبت محصولات را برنامه ریزی میکنند.

عکاسی محصول- استودیو مشکی - شناخت محصول

3. پیاده سازی

تیم عکاسی ما محصولات شما را در استودیو و طبق برنامه و مشخصات تعیین شده عکسبرداری میکنند. سپس عکس‌ها برای انتخاب فریم‌ها در اختیار شما قرار میگیرد و در نهایت فریم‌های انتخاب شده ادیت نهایی شده و در کیفیت مناسب در اختیار شما قرار میگیرند.

استودیو مشکی - عکاسی مدل -محصول- زیورآلات
استودیو مشکی - عکاسی محصول - سرامیک 2
استودیو مشکی - عکاسی محصول - زیورآلات 2
استودیو مشکی - عکاسی محصول- سرامیک
استودیو مشکی - عکاسی محصول - زیورآلات
استودیو مشکی - عکاسی محصول- دکوری
استودیو مشکی - عکاسی - نمونه کارها

پس زمینه و تم مناسب
برای عکاســی از محصــول

محصولات گوناگون به انواع مختلفی از پس زمینه‌های عکاسی نیاز دارند. عکاسان باتجربه ما از عمق میدان و سرعت شاتر مناسب استفاده میکنند تا ماهیت کالای شما با عکس‌هایی متنوع و دقیق و در پس زمینه‌ای تمیز با رنگی مناسب و چیدمان عالی، به بهترین نحو نمایش داده شود.

هدف ما نمایش بهترین حالت برای محصولات و برند شماست و فرقی نمیکند چه عکسی نیاز داشته باشید، استودیو مشکی عکاسی آن را برعهده میگیرد:

  • عکاسی از طبیعت بی جان برای هر اندازه از محصول
  • عکاسی حرفه‌ای از محصولات پیچیده
  • عکاسی از محیط کارخانه یا شرکت شما برای معرفی هرچه بهتر ماهیت کسب و کارتان
  • عکاسی از غذا برای ثبت خلاقیت‌های خوشمزه شما
استودیو مشکی - عکاسی - دوربین
استودیو مشکی - عکاسی - تجهیزات 2

انواع نورپردازی
برای اهداف مختلف

‌بی‌شک محصولات شما سزاوار شفاف‌ترین و چشم نوازترین تصویر هستند و یکی از مهمترین عوامل در ثبت چنین تصاویری نور خواهد بود. تیم ما تجربه زیادی در استفاده از نور طبیعی، نور مصنوعی، سافت باکس، بازتابنده‌های نور و چادرهای نوری دارد تا با ثبت با کیفیت‌ترین تصاویر، به برجسته‌تر شدن محصول شما کمک کند.

همچنین برای حصول عکس‌هایی با کیفیت هرچه بالاتر و رنگ‌هایی که تا حد امکان به واقعیت شبیه هستند، تیم استودیو مشکی از جدیدترین روش‌های عکاسی و اصلاح تصویر استفاده میکند تا رنگ‌ها هرچه بیشتر به واقعیت نزدیک شوند. این ویژگی بویژه برای فروشگاه‌های اینترنتی بسیار حائز اهمیت است و نارضایتی مشتریان از مغایرت عکس و کالای دریافتی را به حداقل میرساند.

ویرایش و تغییر سایز تصویر
بر اســاس اســـتانداردها

تیم عکاسی استودیو مشکی از روش‌های دقیق ویرایش تصویر بر روی عکس‌ها استفاده میکنند و در نهایت عکس‌ها را طبق دستورالعمل‌های تبلیغاتی برای پلت فرم‌های تبلیغاتی، تجارت الکترونیک، کانال‌های توزیع کننده و شبکه‌های اجتماعی، تغییر سایز میدهند. در انتها تصاویر شگفت‌انگیزی از محصولات شما برای استفاده در وبسایت، پست وبلاگ، کاتالوگ محصولات، فروشگاه آنلاین و موارد دیگر در اختیار شما قرار خواهد گرفت که همگی برای بارگزاری سریع بهینه شده‌اند.

استودیو مشکی - عکاسی - ویرایش و تغییر سایز تصویر
استودیو مشکی - عکاسی - استودیو در فضای شما

برپایی استودیو عکاسی
در فضــای شــــما

در شرایط خاص که بسته به نوع محصول امکان ارسال آن را برای ما ندارید، استودیو مشکی تیم متخصص و تجهیزات حرفه‌ای خود را به محل شما ارسال میکند. عکاسان ما در این شرایط نیز قادر هستند طیف وسیعی از سبک‌های خلاقانه عکاسی را اجرا و بهترین تصاویر را ثبت کنند. پس اگر نمیتوانید محصولات خود را برای ما ارسال کنید، ما برای عکاسی حرفه‌ای از آن محصولات به فروشگاه، رستوران، بوتیک و یا کارخانه شما میاییم.

نمایش شخصیت تجاری
با تصاویر اختصاصی

عکس‌های آماده موجود، هرگز نمیتوانند نشانگر هویت و شخصیت کسب و کار شما باشد. اما یک عکاس حرفه‌ای میتواند منحصربفرد بودن و استقلال شرکت شما را از طریق نوع عکاسی از محصولات، عکس‌های تیمی و گروهی، عکس دفاتر و فضاهای کاری، کارگاهی و کارخانه شما به نمایش درآورد. ما در استودیو مشکی با ثبت دقیق و سنجیده این تصاویر، تمرکز خود را بر نشان دادن آنچه مجموعه شما را از دیگران متمایز میسازد، قرار میدهیم.

استودیو مشکی - عکاسی محصول - زیورآلات 2

ثبت بهترین تصاویر
با همکــاری شــما

بی‌شک عکاسی موفق برای یک مجموعه نیازمند درک و همکاری متقابل بین مجری و سفارش دهنده میباشد. ما در تیم عکاسی، همانند دیگر بخش‌های استودیو مشکی، بهترین راه را برای بازاریابی محصولات و برند شما ترسیم میکنیم و در این راه همواره شما را در جریان و ناظر بر روند طی شده نگه میداریم. تیم ما از پاسخگویی به تمام سوالات شما استقبال میکند و ضمانت میدهیم با شما و محصولاتتان حرفه‌ای و در نهایت احترام برخورد خواهیم کرد.

استودیو مشکی - عکاسی - همکاری برای بهترین تصاویر

پروژه خود را آغاز کنید!

  اطلاعات اولیه برای شروع پروژه خور را در اختیار ما قرار دهید. خوشحال خواهیم شد با شما در ارتباط باشیم. 

پروژه جدید - استودیو مشکی- طراحی سایت وردپرس-برندینگ-عکاسی